SecretGardener / SalaAednik

Somewhere over the rainbow Way up high...and a dreames that you dreamed there...and somewhere might be a Seckret Place for You, to relax,if you need,or thinking Your inner thoughts,or just enjoy ,that You ARE-right NOW...and there...
Please welcome to my Secret Garden!
the
SecretGardener

P.S.I would try in future to translate in english shortly about I had wrote in estonian,but most of videos and links are in english anyway...Hope You´ll find something ,what You need to find for Yourself.
SecretGardener

EESTI KEELES on osa tekste.Sinul,kes Sa põhiliselt eesti keeles loed,ei tasu nüüd ehmatada ära,et osa pealkirju algul inglise keeles,osa neist olen koondanud nii eesti kui inglise keelse pealkirja alla,osa on eraldi postitatud.Loodan,et see väga ei raskenda Sul Sind huvitavat leidmast.Videod küll enamjaolt inglise keelsed...aga...pilt ju silmnähtav igas keeles ja muusikaga sama lugu.Ilusat kohtumist!
SalaAednik

Oh!
And by the way,
the official site of my favorite musicians
Secret Garden is : http://www.secretgarden.no/

Blogiarkisto

In this blog:

TRAVEL PAGE; Media over the world; Uudiseid; The Healing Power; Woodland etc.; What a wonderful world; Somewhere over the rainbow; Online literature; Gardens of the world; Secret Garden in music; From different sides of the world; From the beginning; Antoine de saint Exupery; Some interesting links; Akiane Kramarik; Creating and Harmony; Amazing Human; Human and art; Handycraft; My old favorite things; Olemise lauluke; In loving memory; Michal Snunit-Hingelind; Jutustan Sinule loo; Siin ja praegu; Aegumatuid tekste; Kahlil Gibran; Intervjuu Jumalaga; Tervise ja hariduse nurgake; Aedadest,kaevudest ja muudest...; Minu Eestimaa; Lot of POSTS, VIDEOS and LINKS

tiistai 5. helmikuuta 2008

"Mälestus"-Rabindranath Tagore/Mikk Mikiver ja Heli Lääts

http://www.youtube.com/watch?v=_6z3MwSPS9U&NR=1

Käed liibuvad kätele ja silmad viivitavad silmil, nii algab me südamete lugu.
On kuuvalune öö, heina magus lõhn hõljub õhus, mu vile on unarule jäätult maasja su lillepärg on lõpetamata.
See armastus sinu ja minu vahel on lihtne nagu laul.
See on andmise ja keelamise, ilmutamise ja taasvarjamise mäng.
Mõned naeratused ja natuke argust ja pisut armsat kasutut tõrkumist.
See armastus sinuja minu vahel on lihtne nagu laul.
Ei mingit salandut teistpool praegust, ei võimatu püüdlemist, ei varju veetluse taga, ei kobamist pimeduse põhjas. Piisab sellest mida anname ja saame.
Me pole pitsitanud rõõmu viimseni, et väänata välja temast valuviina. See armastus sinu ja minu vahel on lihtne nagu laul...

Vaata puud - nüüd suur on ta, kuid mäletad veel sõber Sa kuis läks see päev.
Ma naersin Sind, Sa kurjaks said, sest istutades oli vaid üks oks Su käes.
Ja kui lumi kattis kõik siis kartus, et puu surra võib Sult rahu viis.Sa jooksid välja iga tund, et pühkida ta ümbert lundma naersin siis...Süda oli soe Sul sees ning su mõistva pilgu ees oli mul nii hea.Miks see, et kingiks sain Sult ma kord sünnipäevaks kutsika ei unu eal?
Ning mõnikord kui koju töölt ma jõudsin alles südaööl sain aru siis,et oodata mind raadio ees on vanu laule kuulates just Sinu viis
Mu kaotus on suurem kui aimasin ma.
Tahaks olla Su juures, kui olla vaid saaksSul tihti oli muresid, kuid ometi Sa tegid nii, et ma ei teaksMa teesklesin, et olen karm, kuid kallistasid mind mu arm kõik muutus heaks.
Ent ometi ma märkasin, et miski rõhus vaevas Sind, kui kauge tee.
Kui varakevad oli käes ja linnud laulsid terve päev siis sündis see...Mu kaotus on suurem kui aimasin maTahaks olla Su juures kui olla vaid saaks.

Usalda armastust isegi siis kui ta toob valu. Ära sule talle südant. "Oh ei mu sõber, Su sõnad on hämarad, ma ei suuda mõista neid."Süda on vaid selleks, et anda ära pisaraid ja valu, mu arm."Oh ei mu sõber, Su sõnad on hämarad, ma ei suuda mõista neid."Rõõm on üürike otsekui kastetilk, naermise ajal ta sureb, aga valu on tugev ja põline, lase valulik armastus olla valvel Su silmis.

Sel korral olid üks Sa kui varjuriiki endaga Sind loojang viisNüüd mälestus vaid saadab mind, kui ärkan öösel koju Sind ma kutsun siisElu tühjal laval ma nüüd kõnnin kus kord seisid Sa ja kasvas arm.
Nüüd tuuli üle taeva käib ja pisaraid on lilled täias on elu karm.Mu kaotus on suurem kui aimasin maTahaks olla Su juures, kui olla vaid saaks.Mmm...

Lõpeta siis viimane laul. Armastus sulagu mälestuseks ja valu lauludeks.Lõppegu lend läbi taeva tiibade kokkupanekuga peasa kohal. Olgu Su käte viimane puudutus leebe, nagu öö õis."Seisa paigal viivuks oo ilus lõpp ja ütle oma viimased sõnad vaikuses."Kummardan Su ees ja hoian kõrgel lampi, et valgustada sulle su teed.

Ei kommentteja:

My slideshow-Helsinki

Loading...

My slideshow-TREES

Loading...