SecretGardener / SalaAednik

Somewhere over the rainbow Way up high...and a dreames that you dreamed there...and somewhere might be a Seckret Place for You, to relax,if you need,or thinking Your inner thoughts,or just enjoy ,that You ARE-right NOW...and there...
Please welcome to my Secret Garden!
the
SecretGardener

P.S.I would try in future to translate in english shortly about I had wrote in estonian,but most of videos and links are in english anyway...Hope You´ll find something ,what You need to find for Yourself.
SecretGardener

EESTI KEELES on osa tekste.Sinul,kes Sa põhiliselt eesti keeles loed,ei tasu nüüd ehmatada ära,et osa pealkirju algul inglise keeles,osa neist olen koondanud nii eesti kui inglise keelse pealkirja alla,osa on eraldi postitatud.Loodan,et see väga ei raskenda Sul Sind huvitavat leidmast.Videod küll enamjaolt inglise keelsed...aga...pilt ju silmnähtav igas keeles ja muusikaga sama lugu.Ilusat kohtumist!
SalaAednik

Oh!
And by the way,
the official site of my favorite musicians
Secret Garden is : http://www.secretgarden.no/

Blogiarkisto

In this blog:

TRAVEL PAGE; Media over the world; Uudiseid; The Healing Power; Woodland etc.; What a wonderful world; Somewhere over the rainbow; Online literature; Gardens of the world; Secret Garden in music; From different sides of the world; From the beginning; Antoine de saint Exupery; Some interesting links; Akiane Kramarik; Creating and Harmony; Amazing Human; Human and art; Handycraft; My old favorite things; Olemise lauluke; In loving memory; Michal Snunit-Hingelind; Jutustan Sinule loo; Siin ja praegu; Aegumatuid tekste; Kahlil Gibran; Intervjuu Jumalaga; Tervise ja hariduse nurgake; Aedadest,kaevudest ja muudest...; Minu Eestimaa; Lot of POSTS, VIDEOS and LINKS

tiistai 5. helmikuuta 2008

katkend Hermann Hesse "Siddhartha"st (e.k. Loomingu Raamatukogu 40-42'1986):

"Ta vaatas ringi, nagu näeks ta maailma esimest korda. Ilus oli maailm, kirev oli maailm, kummaline ja mõistatuslik oli maailm! Siin oli sinist, siin kollast, siin rohelist, taevas voolas ja jõgi, mets kõrgus ja mäed, kõik oli ilus, kõik mõistatuslik ja maagiline ja keset seda tema, Siddhartha, ärkaja, teel iseenda juurde. Kõik see, kõik see kuldne sära ja taevasina, jõgi ja mets - esimest korda sisenes see temasse läbi tema silmade, ei olnud enam Maara pettus, ei olnud enam Maaja loor, ei olnud mõttetu ja juhuslik näivmaailma mitmekesisus, põlastusväärne sügavalt mõtlevale braahmanile, kes põlgab ära mitmekesisuse ja otsib ühtsust. Taevasina oli taevasina, jõgi oli jõgi ja kui taevasinas ja jões ja Siddharthas oligi peidus see üks, see jumalik, siis oli see juba kord jumalik viis olla siin kuldne sära, siin sina, seal taevas, seal mets ja siin Siddhartha. Mõte ja olemine ei olnud mitte kusagil asjade taga, vaid nende sees, nad olid kõiges."

Ei kommentteja:

My slideshow-Helsinki

Loading...

My slideshow-TREES

Loading...