SecretGardener / SalaAednik

Somewhere over the rainbow Way up high...and a dreames that you dreamed there...and somewhere might be a Seckret Place for You, to relax,if you need,or thinking Your inner thoughts,or just enjoy ,that You ARE-right NOW...and there...
Please welcome to my Secret Garden!
the
SecretGardener

P.S.I would try in future to translate in english shortly about I had wrote in estonian,but most of videos and links are in english anyway...Hope You´ll find something ,what You need to find for Yourself.
SecretGardener

EESTI KEELES on osa tekste.Sinul,kes Sa põhiliselt eesti keeles loed,ei tasu nüüd ehmatada ära,et osa pealkirju algul inglise keeles,osa neist olen koondanud nii eesti kui inglise keelse pealkirja alla,osa on eraldi postitatud.Loodan,et see väga ei raskenda Sul Sind huvitavat leidmast.Videod küll enamjaolt inglise keelsed...aga...pilt ju silmnähtav igas keeles ja muusikaga sama lugu.Ilusat kohtumist!
SalaAednik

Oh!
And by the way,
the official site of my favorite musicians
Secret Garden is : http://www.secretgarden.no/

Blogiarkisto

In this blog:

TRAVEL PAGE; Media over the world; Uudiseid; The Healing Power; Woodland etc.; What a wonderful world; Somewhere over the rainbow; Online literature; Gardens of the world; Secret Garden in music; From different sides of the world; From the beginning; Antoine de saint Exupery; Some interesting links; Akiane Kramarik; Creating and Harmony; Amazing Human; Human and art; Handycraft; My old favorite things; Olemise lauluke; In loving memory; Michal Snunit-Hingelind; Jutustan Sinule loo; Siin ja praegu; Aegumatuid tekste; Kahlil Gibran; Intervjuu Jumalaga; Tervise ja hariduse nurgake; Aedadest,kaevudest ja muudest...; Minu Eestimaa; Lot of POSTS, VIDEOS and LINKS

keskiviikko 20. helmikuuta 2008

“Veekristallid – headel sõnadel on võlujõud”


http://www.galeriiaatrium.ee/
19.02-18.03 Fotonäitus “Veekristallid – headel sõnadel on võlujõud” jaapanlase Masaru Emoto veekristallide piltidest.

Masaru Emoto KutseMasaru Emoto on vett uurinud juba 15 aastat. Selle käigus hakkas ta kiirfotograafiat kasutades pildistama külmutatud vees tekkivaid kristalle ja tegi revolutsioonilise avastuse, et vesi kui äärmiselt hea ja kiire infokandja reageerib sellele suunatud sõnadele ja mõtetele.

Ta alustas oma uurimust, pildistades esmalt looduslikust veest külmutamise abil saadud kristalle. Allikavee, jõgede, järvede, rabade ja liustike vee kristallide pildistamise tulemuseks olid harmoonilised ja kaunid kristallid. Seejärel võttis ta proove veest, mis oli kokku puutunud inimtegevusega. Sageli olid tekkinud kristallid peaaegu olematud, ebaselged ning disharmoonilised. See viis teadlase mõtte uutele radadele. Ta hakkas läbi viima katseid jälgimaks, mis juhtub veeproovidega, kui neid on teadlikult mõjutanud inimteadvus. Veele näidati erinevaid sõnu – negatiivse alatooniga nagu “sa vana loll”, “vihkan sind!” ja positiivse tähendusega nagu “armastus”, “tänutunne”. Masaru Emoto mängis veeproovidele ka erinevat muusikat alates klassikalisest muusikast ja rahvalauludest kuni popmuusika ja hevimuusikani.

Igal meie mõttel ja sõnal on jõud. Nagu Masaru Emoto korraldatud katsetest ilmneb, on vesi suurepäraseks keskkonnaks, mis võimaldab jälgida erinevate võnkesageduste poolt esile kutsutud erineva geomeetrilise kuju ning struktuuriga kristallide tekkimist.

Neid kauneid kristallifotosid imetledes avaneb võimalus heita pilk vee salapärasesse ja tundlikku maailma.

Masaru Emoto veekristallid on Eesti lugejale tuttavad raamatutest “Vee sõnumid” ja “Vee varjatud sõnumid” (ilmunud kirjastuselt Tuul&Nool). Masaru Emoto töödest saab lähemalt lugeda ka:

www.hado.net

www.hado.com

www.masaru-emoto.net

Näitus jääb avatuks 18. märtsini.

Näitust esitleb Võluvesi – www.wisewater.ee

Ei kommentteja:

My slideshow-Helsinki

Loading...

My slideshow-TREES

Loading...