SecretGardener / SalaAednik

Somewhere over the rainbow Way up high...and a dreames that you dreamed there...and somewhere might be a Seckret Place for You, to relax,if you need,or thinking Your inner thoughts,or just enjoy ,that You ARE-right NOW...and there...
Please welcome to my Secret Garden!
the
SecretGardener

P.S.I would try in future to translate in english shortly about I had wrote in estonian,but most of videos and links are in english anyway...Hope You´ll find something ,what You need to find for Yourself.
SecretGardener

EESTI KEELES on osa tekste.Sinul,kes Sa põhiliselt eesti keeles loed,ei tasu nüüd ehmatada ära,et osa pealkirju algul inglise keeles,osa neist olen koondanud nii eesti kui inglise keelse pealkirja alla,osa on eraldi postitatud.Loodan,et see väga ei raskenda Sul Sind huvitavat leidmast.Videod küll enamjaolt inglise keelsed...aga...pilt ju silmnähtav igas keeles ja muusikaga sama lugu.Ilusat kohtumist!
SalaAednik

Oh!
And by the way,
the official site of my favorite musicians
Secret Garden is : http://www.secretgarden.no/

Blogiarkisto

In this blog:

TRAVEL PAGE; Media over the world; Uudiseid; The Healing Power; Woodland etc.; What a wonderful world; Somewhere over the rainbow; Online literature; Gardens of the world; Secret Garden in music; From different sides of the world; From the beginning; Antoine de saint Exupery; Some interesting links; Akiane Kramarik; Creating and Harmony; Amazing Human; Human and art; Handycraft; My old favorite things; Olemise lauluke; In loving memory; Michal Snunit-Hingelind; Jutustan Sinule loo; Siin ja praegu; Aegumatuid tekste; Kahlil Gibran; Intervjuu Jumalaga; Tervise ja hariduse nurgake; Aedadest,kaevudest ja muudest...; Minu Eestimaa; Lot of POSTS, VIDEOS and LINKS

tiistai 29. heinäkuuta 2008

Tervendamisest ja tervenemisest...

Miks tekivad haigused? Miks on nii,et enamik meist on ikka aeg-ajalt haiged? Miks on terveneda üha raskem? Arvamusi eri vaatenurkadest ja head mõtlemisainet peaks jätkuma kauemaks...
Lootus ja tervenemine
:
Seni kuni hinge ei ravita, ei ole keha ravimine midagi väärt.

‘Abdu’l-BaháTervenduskool:Matteuse 9:35

Ja Jeesus käis läbi kõik linnad ja külad, õpetas nende kogudusekodades ja kuulutas Jumala riigi evangeeliumi, parandas kõike tõbe ja kõike viga.


Kirjakohad

Kristlane ja tervenemine?:

...Jumala abi minule seisneb selles, et ta aitab mul oma haigusega elada ja sellega toime tulla ja talle selle eest tänulik olla.


Rei-jumal, Ki-energia

REIKI
Tervenemine ja harmoonia käte abil

Kas armastust saab mõõta?: http://www.terviseleht.ee/200012/12_armastus.php

http://www.eestikirjastused.com/vaimsed.html


Ürgsest Taevasest Tõest...: Selle raamatu autorsus omistatakse legendaarsele valitsejale Huang Di'le (2696-2598 e.m.a.). See on kirjutatud vestluse vormis. Valitseja tõstatab mitmesuguseid meditsiini puudutavaid küsimusi ja õukonnatark ehk Taevane Nõuandja Qi Bo seletab need lahti. .

Raamatu täpne koostamisaeg ei ole teada, kuidvõitlevate riikide ajastul 475 - 221 e.m.a., oli tekst juba olemas.

KOLLASE IMPERAATORI ÕPETUS SISEMISEST
(HUANG DI NEI JING)http://et.wikipedia.org/wiki/Tiibeti_meditsiin

Vastavalt tiibeti meditsiinile on haigustel neli tekkepõhjust:

  • aastaaegade vaheldumine;
  • negatiivsed jõud ja deemonid;
  • vale toitumine;
  • vale eluviis ehk käitumine.

Ei kommentteja:

My slideshow-Helsinki

Loading...

My slideshow-TREES

Loading...