SecretGardener / SalaAednik

Somewhere over the rainbow Way up high...and a dreames that you dreamed there...and somewhere might be a Seckret Place for You, to relax,if you need,or thinking Your inner thoughts,or just enjoy ,that You ARE-right NOW...and there...
Please welcome to my Secret Garden!
the
SecretGardener

P.S.I would try in future to translate in english shortly about I had wrote in estonian,but most of videos and links are in english anyway...Hope You´ll find something ,what You need to find for Yourself.
SecretGardener

EESTI KEELES on osa tekste.Sinul,kes Sa põhiliselt eesti keeles loed,ei tasu nüüd ehmatada ära,et osa pealkirju algul inglise keeles,osa neist olen koondanud nii eesti kui inglise keelse pealkirja alla,osa on eraldi postitatud.Loodan,et see väga ei raskenda Sul Sind huvitavat leidmast.Videod küll enamjaolt inglise keelsed...aga...pilt ju silmnähtav igas keeles ja muusikaga sama lugu.Ilusat kohtumist!
SalaAednik

Oh!
And by the way,
the official site of my favorite musicians
Secret Garden is : http://www.secretgarden.no/

Blogiarkisto

In this blog:

TRAVEL PAGE; Media over the world; Uudiseid; The Healing Power; Woodland etc.; What a wonderful world; Somewhere over the rainbow; Online literature; Gardens of the world; Secret Garden in music; From different sides of the world; From the beginning; Antoine de saint Exupery; Some interesting links; Akiane Kramarik; Creating and Harmony; Amazing Human; Human and art; Handycraft; My old favorite things; Olemise lauluke; In loving memory; Michal Snunit-Hingelind; Jutustan Sinule loo; Siin ja praegu; Aegumatuid tekste; Kahlil Gibran; Intervjuu Jumalaga; Tervise ja hariduse nurgake; Aedadest,kaevudest ja muudest...; Minu Eestimaa; Lot of POSTS, VIDEOS and LINKS

torstai 31. heinäkuuta 2008

NASA's Phoenix Mars Lander have identified water in a soil sample/PHOENIX on teinud kindlaks,et Marsilt leitud jää oli enne jäätumist VESI!

Luotain löysi vesijäätä Marsin pinnalta:

NASA finds proof of water on Mars-VIDEO

[NASA TV] Phoenix Mars Mission: Entry, Descent and Landing

NASA Phoenix Lander - First Raw Images From Mars

http://www.youtube.com/user/ReutersVideo

http://www.nasa.gov/mission_pages/phoenix/main/index.html:
...NASA's Phoenix Mars Lander have identified water in a soil sample....

'Pack ice' suggests frozen sea on MarsUsa poolt Marsile saadetud PHOENIX on teinud kindlaks,et Marsilt leitud jää oli enne jäätumist VESI!

Seni arvati seda palju olevat,kui nüüd on seda esmakordselt siis Phoenixi abil saadud ka "katsuda " ja "maitsta"-Phoenixi TEGA-seade on suuteline seda jääd sulatama ja koostist uurima,ütleb uurimisrühma kuuluv William Boynton. See avastus on oluline ka tulevasteks mehitatud kosmoselendudeks Marsile. See peaks näitama ,kas Marsil on olnud elu või on seda kogunisti praegu. Soome aja järgi neljapäeval teatas NASA tulemustest,mida oli korratud veel esmaspäeval ja kolmapäeval, kuna esmalt ei saadud piisavat kogust pinnasest uurimisesks.

NASA leidis Marsilt vett


varasemat infot selle kohta:

Ei kommentteja:

My slideshow-Helsinki

Loading...

My slideshow-TREES

Loading...