SecretGardener / SalaAednik

Somewhere over the rainbow Way up high...and a dreames that you dreamed there...and somewhere might be a Seckret Place for You, to relax,if you need,or thinking Your inner thoughts,or just enjoy ,that You ARE-right NOW...and there...
Please welcome to my Secret Garden!
the
SecretGardener

P.S.I would try in future to translate in english shortly about I had wrote in estonian,but most of videos and links are in english anyway...Hope You´ll find something ,what You need to find for Yourself.
SecretGardener

EESTI KEELES on osa tekste.Sinul,kes Sa põhiliselt eesti keeles loed,ei tasu nüüd ehmatada ära,et osa pealkirju algul inglise keeles,osa neist olen koondanud nii eesti kui inglise keelse pealkirja alla,osa on eraldi postitatud.Loodan,et see väga ei raskenda Sul Sind huvitavat leidmast.Videod küll enamjaolt inglise keelsed...aga...pilt ju silmnähtav igas keeles ja muusikaga sama lugu.Ilusat kohtumist!
SalaAednik

Oh!
And by the way,
the official site of my favorite musicians
Secret Garden is : http://www.secretgarden.no/

In this blog:

TRAVEL PAGE; Media over the world; Uudiseid; The Healing Power; Woodland etc.; What a wonderful world; Somewhere over the rainbow; Online literature; Gardens of the world; Secret Garden in music; From different sides of the world; From the beginning; Antoine de saint Exupery; Some interesting links; Akiane Kramarik; Creating and Harmony; Amazing Human; Human and art; Handycraft; My old favorite things; Olemise lauluke; In loving memory; Michal Snunit-Hingelind; Jutustan Sinule loo; Siin ja praegu; Aegumatuid tekste; Kahlil Gibran; Intervjuu Jumalaga; Tervise ja hariduse nurgake; Aedadest,kaevudest ja muudest...; Minu Eestimaa; Lot of POSTS, VIDEOS and LINKS

lauantai 9. toukokuuta 2009

Yves Delatte - Soolestik on hea tervise nurgakivi

Vatsa- ja ruoansulatusongelmat-Yves Delatte
http://www.luontaisnetti.fi/artikkelit_vatsasuolistoYves_07.htm


Yves Delatte
„Piimhappebakterite, ensüümide ja vaktsineerimise mõju immuunsüsteemile.“:
http://www.biolatte.ee/
http://www.teraapiakeskus.ee/?go=news_detail&news_id=14:
"...
selgitatakse mikrofloora mõju inimese tervisele ja psüühikale. Antakse ülevaade piimhappebakterite, ensüümide ja vaktsineerimise mõjust organismile. Käsitletakse eraldi jämesoole erinevaid piirkondi ja näidatakse ära, milline piirkond, millise organiga või kehaosaga on seotud. Tuuakse välja abinõud tasakaalustatud mikrofloora saavutamiseks..."
"...
Yves Delatte on 30.aastase kogemusega bioloog. Tema töö tulemusi on avaldatud paljude maade meedias, millele on paljud teised uurijad toetunud. Ta on bakteritüve mõjude teerajaja. Ta mitte ainult ei loo uut tehnoloogiat ja uusi tooteid, vaid tal on uus lähenemisviis tervisele ja haiguste mõistmisele. ..."


TERVISLIKU SEISUNDI HINDAMINE JA TASAKAALUSTAMINE,AuR-uM programm, tervise nõustamine
http://www.hot.ee/eppveski/:
"...

Vaevuste ja haiguste põhjuseks on laias laastus millegi liig või puudujääk. Selleks võib olla kas mingi aine, temperatuur, mehhaaniline mõju, stress, valgus, heli jne. ...

..

Viimaste aastate saavutuseks on selliste, eelkõige energiat/võnkumisi mõõtvate aparaatide loomine, mis võimaldab avastada häireid juba nende algstaadiumis ja ravijärgselt, kui tavameetodid seda veel või enam ei võimalda.

Rakkude energeetikat ja võnkumist on võimalik küllalt olulisel määral korrigeerida, eriti

häirete algstaadiumis ja taastusravi ajal. Püsitulemuste saavutamiseks on vaja oma tervist ise tugevdada elustiili parandamisega: eelkõige sobiv toitumine, õige kehaline koormus, stressi juhtimine, emotsionaalne rahulolu jne.

See on aeglasem, kuid ka püsivam protsess: näit. immuunsuse tugevdamine võtab märksa kauem aega kui mikroobide hävitamine antibiootikumidega, kuid on kestvam, mõjub soodsalt organismi mikroobide tasakaalule, aitab ka teiste mikroobide puhul. ..."

.

Soolestik on hea tervise nurgakivi:

"..."Jämesool teeb inimese organismis sama palju tööd kui maks või pankreas. Kui inimese soolestik funktsioneerib hästi, elab ta kaua ja tervena," resümeerib DeLatte. Kahjuks aga muutub soolestik vananedes üha "räsitumaks".
Kõlab uskumatuna, kuid naistel tõstab "laisk soolestik" rinnavähi, meestel eesnäärmevähi riski. Isegi pimesool, mida inimesed peavad väheoluliseks organiks, on seedimise seisukohalt väga oluline - mõnede uuringute kohaselt on inimestel, kel pimesool eemaldatud, 50% suurem risk haigestuda jämesoolevähki. ..."

Ei kommentteja:

My slideshow-Helsinki

Loading...

My slideshow-TREES

Loading...